SAĞLIKLI BESLENME
SAĞLIKLI BESLENME

Okulumuzda menülerimiz mevsimin meyve ve sebzeleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Çocuklarımızı tatlarına bakmaya yönlendirerek evde çoğunlukla yemeyi reddettikleri menüleri okulda severek tüketme imkanı sunuyoruz.

İNCELE
ORYANTASYON SÜRECİMİZ
ORYANTASYON SÜRECİMİZ

Okulumuza başlayacak öğrencilerimiz için “Sağlıklı Bağlanma ” doğru bir başlangıç noktasıdır. Çocuklarımız ve anne babaları için önemsediğimiz ilk kavram “GÜVEN” dir.

İNCELE
YABANCI DİL
YABANCI DİL

Okulumuzda, native speaker İngilizce öğretmeni ile çocuklarımıza çift dilli bir eğitim programı uygulanmaktadır. Günlük eğitim akışında İNGİLİZCE etkinliklerin yanı sıra Türkçe-İngilizce paralelinde yürütülen ayrıca bir eğitim programı uygulanmaktadır. İNGİLİZCE eğitiminin yanı sıra seçmeli ders olarak yürütülen FRANSIZCA veya ALMANCA eğitimi ile ikinci yabancı dil öğrenme olanağı da sunulmaktadır.

İNCELE
Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık

Çocukların bebeklikten çıkıp yeni bir döneme girdikleri, sosyal ilişkilerini deneyimlemeye başladıkları, akranlarıyla karşılaştıkları ve gün boyunca iletişim kurma çabası içerisinde olacakları bir dönemde karşılıyoruz çocukları. Bu süreçte çocuğun desteklenmesi ve bu sürecin aşamalı ilerlemesi bizim için oldukça önemlidir.


İncele
Etiler Koleji kuruluşundan bugüne kadar; birlik ve bütünlük, güvenmek ve güvenilir olmak, sevmek ve sevilmek, anlayış, eşitlik, demokratik yaşam, bağımsızlık, mükemmellik, sorumluluk, çevreye duyarlılık, bireye ve topluma saygı, çocuk hakları ve sosyal sorumluluk kavramlarını temel alan değerleri esas almaktadır.

ETİLER KOLEJİ
Çocuklarımızın geleceği için sağlam temeller atarak, kendilerinin güven duygularını ve sosyal davranış sorumluluklarını geliştirmek. Okulumuzun uygun fiziksel ve sosyal koşulları ile eğitim hayatlarının ilk basamaklarını sağlam temeller üzerinde atmalarını sağlamak.

ETİLER KOLEJİ
Çocuklarımızın kendilerini ait hissettiği, destekleyici bir öğrenme ortamı sağlayan, çocuklarımızın yetenekleri ve ilgi alanlarına değer veren, çocuklarımızın bilişsel, fiziksel, duygusal, sosyal ve dil gelişimini amaçlayan, çocuklarımızın keşfetme, araştırma ve yaşayarak öğrenme becerilerini arttırıcı çalışmalar yapan, eşitlik, demokratik yaşam, saygı, bağımsızlık, çocuk hakları ve sosyal sorumluluk kavramları öncelikli değerleri olan, sosyal çevreye duyarlı, kendine güven duygusu olan, etkili iletişim kurabilen ve yabancı dili aktif kullanabilen bireyler yetiştirmeyi hedefleyen güçlü bir kurumuz.

ETİLER KOLEJİ

Eğitim Programımız

Eğitim programımız çocuklarınızın başarısı ve mutluluğu ön planda tutularak hazırlanmıştır.

Neden Etiler Koleji

GEMS (Great Exploration in Math and Science)

Heyecan verici Fen-Doğa ve Matematik etkinlikleriyle, bu alanlardaki eğitimlerimizi daha keyifli hale getirmek ve çocuklarımızın yaşayarak öğrenmelerini sağlamak amacıyla GEMS eğitim modelinden destek almaktayız.

İncele
High Scope

‘’Planlama-Çalışma-Hatırlama’’ faaliyetlerini içeren bu yaklaşımda, çocuklarımız seçtikleri kararları uygularlar ve planladıklarını yaparlar.

İncele
Montessori

Montessori eğitiminin temeli çocuğa bağımsız olmayı sağlamak ve çocuğun gelişimini destekleyen en uygun ortamı hazırlamaktır.

İncele
Scamper

Çocukların düşünme becerilerini geliştiren, hayal kurma ve alternatif düşünme yollarıyla, problemlerin üstesinden gelmelerine yönelik, kolay ve eğlenceli bir beyin fırtınası yöntemidir.

İncele

AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Şimdi Kayıt Ol

Bizi Arayabilirsiniz 0212 282 82 62

AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Şimdi Kayıt Ol

Bizi Arayabilirsiniz 0212 282 82 62